Dodany: 2012-03-19 13:15:59
 

Droga hamowaniaTo kiedy kierowca hamuje to jeszcze nie oznacza, że samochód rzeczywiście stanie wtedy kiedy wciskamy pedał hamulca. Nauka jazdy kraków swoich kursantów uczy – żeby pamiętali, że różna nawierzchnia inaczej współdziała z hamowaniem.

 

To czy droga hamowania będzie duża czy nie zależy od sprawności naszych hamulców, a także od nawierzchni jaka jest, a także od tego jaką mamy pogodę – w deszczową pogodę czy na zaśnieżonej drodze – hamowanie wydłuża się – a więc droga hamowania jest znacznie większa. Warto jest zwracać uwagę na tego typu elementy – kiedy wybieramy się w podróż, bo to ważne jaką mamy pogodę i jaka będzie nasza droga hamowania.

 

Droga hamowania – to pierwsze czego uczą się kursanci w szkole nauka jazdy kraków. Nauka jazdy kraków uczy kursantów jaki sposób matematyczni obliczyć drogę hamowania dla danej nawierzchni – co oczywiście jest możliwe. Obliczanie drogi hamowania jest również elementem egzaminu w szkole nauka jazdy kraków, który przepuszcza dalej do egzaminu państwowego.Dodaj nowy komentarz do artykułu Droga hamowania
Nick: