Dodany: 2012-03-19 13:22:32
 

Bezpieczna odległośćKażdy z nas – kierowców niezależnie od tego, czy jest pewien swoich umiejętności, czy też dopiero skończył kurs nauka jazdy kraków – powinien pamiętać, że zima to okres w którym każdy niezależnie od umiejętności powinien zachowywać się szczególnie ostrożnie na drodze.

 

Jedną z zasad, którą należy przestrzegać i praktykować po zakończonym kursu nauka jazdy kraków jest między innymi zachowanie bezpiecznej odległości. Nauka jazdy kraków uczy, że zachowanie bezpiecznej odległości tyczy się głównie zimowej aury kiedy samochody nie powinny zbyt blisko siebie stawać w korku.

 

Ale to nie tylko sprawa zimowej aury, ale również na co dzień warto zachować odstęp – bezpieczną odległość po samochodzie, który stoi przed nami – nie wiemy, czy ruszy przed wzniesieniem, czy też stanie, lub cofnie się o kilka metrów powodując spory problem. Bezpieczna odległość to nie tylko odległość duża, to również odległość zachowana wobec osoby, która wydaje się być dla nas niebezpieczna – tak uczy szkoła nauka jazdy kraków.Dodaj nowy komentarz do artykułu Bezpieczna odległość
Nick: