Dodany: 2012-03-19 13:35:14
 

Zmiana pasa ruchuKiedy poruszamy się po drogach niezależnie, czy to drogi lokalne czy wojewódzkie – należy pamiętać o tym, że jeśli zmieniamy pas ruchu należy jak najszybciej włączyć kierunkowskaz, by pojazd , który jedzie za nami wiedział, w którą stronę chcemy jechać, bądź, że chcemy zmienić kierunek ruchu – zmienić pas.

 

Nauka jazdy kraków – jako szkoła ma obowiązek uczyć kierowców jako przyszłych kulturalnych użytkowników ruchu. Zmiana pasa, często jest bardzo niebezpieczna – zwłaszcza, kiedy w grę wchodzi niewielka odległość naszego samochodu do tego, który zajmuje drugi pas drogi, pas, na który my chcemy wjechać.

 

Dlatego też nauka jazdy kraków swoich kursantów uczy by przy tym manewrze używać przede wszystkim lusterek – zanim podejmiemy manewr – decyzję o nim warto dwa razy sprawdzić, czy będzie to manewr bezpieczny dla nas i innych użytkowników drogi. Nauka jazdy kraków powtarza swoim kursantom by w tej sytuacji nigdy nie działali na wyczucie a sprawdzali dokładnie stan na drugim pasie.Dodaj nowy komentarz do artykułu Zmiana pasa ruchu
Nick: