Dodany: 2012-03-19 13:41:31
 

Zmiana biegówDla początkujących kierowców sporym problemem – zwłaszcza na początku jest zmiana biegów. Zmiana biegów to nie tylko przekładanie drążka skrzyni biegów z jednej pozycji w drugą, ale dostosowanie do tego ilości dawanego gazu i puszczania sprzęgła.

 

To właśnie ta koordynacja tych czynności sprawia największy problem dla niedoświadczonych kierowców, podczas kursu nauka jazdy kraków. Nauka jazdy kraków uważa, że zmiana biegów w samochodzie – umiejętna- przychodzi wraz z doświadczeniem. Doświadczeni kierowcy robią to już na wyczucie nie zaś tak, jak wymaga się tego na kursie – patrząc na obroty. Nauka jazdy kraków – uczy tak, bo jakieś zasady być muszą – żeby początkujący wiedzieli jak to stosować.

 

Z czasem sami – młodzi kierowcy również zaczynają działać jak doświadczeni, czyli zmieniają biegi – jak ''czują'' samochód. Zmiana biegów w samochodzie odpada, kiedy auto jest automatem – czyli posiada automatyczną skrzynię biegów, której nie znajdziemy w samochodach jakimi dysponuje szkoła nauka jazdy kraków – co oznacza, że kursant nie może uczyć się na automatach.Dodaj nowy komentarz do artykułu Zmiana biegów
Nick: