Dodany: 2012-03-19 13:58:52
 

Bezpieczna prędkośćWielu kierowców często zadaje sobie pytanie – co oznacza określenie bezpieczna prędkość? Czy dla każdego kierowcy ta bezpieczna prędkość jest taka sam? Bezpieczna prędkość – to taka, z jaką poruszamy się i wiemy, że nic złego nam i innym uczestnikom ruchu się nie stanie.

 

Nauka jazdy kraków podczas swoich szkoleń zauważa – że kursanci często nie wiedzą z jaka prędkością należy poruszać się po mieście a z jaką można poruszać się poza terenem zabudowanym. To jednak, że w danym miejscu możemy jechać nawet z prędkością 70 kilometrów na godzinę nie oznacza, że zimą w tym miejscu taka prędkość będzie dla nas bezpieczna i tego właśnie warto uczyć młodych kierowców – uważa nauka jazdy kraków.

 

Nauka jazdy kraków uczy swoich kursantów by na ślepo nie wierzyli innym kierowcom, że w danym miejscu można jechać z daną prędkością – bo każdy ma inne możliwości i co ważne każdy samochód też ma inne. Nauka jazdy kraków uważa, że przede wszystkim o tym należy pamiętać – kiedy gdziekolwiek wybieramy się samochodem..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Bezpieczna prędkość
Nick: