Dodany: 2012-03-19 14:02:20
 

Automatyczna skrzynia biegówSpore ułatwienie dla jednych – dla innych coś z czego zwyczajnie nie umieją korzystać – mowa o automatycznej skrzyni biegów, która jak twierdzi nauka jazdy kraków – instruktorzy – ogłupia kierowców, którzy zapominają jak prowadzi się auto bez automatu.

 

Automatyczna skrzynia biegów to jednak, dla niektórych spore ułatwienie. Szczególnie dla tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z prowadzeniem samochodu. Nauka jazdy kraków uważa, że automatyczna skrzynia biegów to wynalazek który pojawia się tylko w nowych autach i każdy powinien najpierw nauczyć się jeździć samochodem bez automatycznej skrzyni biegów – dopiero wtedy, z czasem można przerzucić się na samochód z automatem.

 

Samochody z automatyczną skrzynią biegów to samochody dużo łatwiejsze do prowadzenia, nie trzeba martwić się o sprzęgło – przerzucanie biegów, ale jest jedno ale – często takie samochody tracą na obrotach, kiedy mamy automatyczną skrzynię biegów niż gdybyśmy sami dostosowywali biegi do własnej jazdy – twierdzi nauka jazdy kraków..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Automatyczna skrzynia biegów
Nick: