Dodany: 2012-03-19 14:06:51
 

Opony letnie i zimoweKażdy kierowca musi wiedzieć , że w zależności od okresu – zimowego, czy letniego obowiązuje zmiana opon na takie, które są dostosowane do tego by poruszać się po danych powierzchniach, które różnią się w zależności od tego jaką mamy porę roku i pogodę z tym związaną.

 

Opony zimowe i letnie – bo takie wyróżniamy – różnią się nie tylko grubością bieżnika, ale przede wszystkim celem – i ich charakterystyką. Nauka jazdy kraków już na samym początku, uczy swoich kursantów jak rozróżniać opony letnie od zimowych i kiedy jakich należy używać, kiedy pogoda się zmienia. Nauka jazdy kraków wymaga by każdy kursant wiedział w jakim momencie roku należy zmienić opony letnie na zimowe.

 

Nauk jazdy kraków wymaga również by każdy kursant umiał jeździć zarówno na oponach zimowych i letnich, bo mimo wszystko inaczej jeździ się zima na grubszym bieżniku i latem kiedy bieżnik jest inny, a i powierzchnia, po której się poruszamy ma zupełnie inne właściwości. Tak czy inaczej nauka jazdy kraków przygotowuje swoich kursantów również pod tym względem by byli oni przyszłymi, świadomymi kursantami.Dodaj nowy komentarz do artykułu Opony letnie i zimowe
Nick: