Dodany: 2010-09-29 12:54:18

Kto może starać się o prawo jazdyUbiegać się o prawo jazdy lublin może osoba, która osiągnęła wymagany dla danej kategorii wiek, uzyskała orzeczenie lekarskie o braku przeciwwskazań zdrowotnych i psychologicznych do kierowania pojazdem, odbyła szkolenie i zdała egzamin państwowy w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego.

 

Prawo jazdy koszalin jest dokumentem uprawniającym do kierowania różnego rodzaju pojazdami silnikowymi. Prawo jazdy toruń będzie wydane tylko i wyłączenie po spełnieniu wszystkich kryteriów. Dana osoba musi osiągnąć odpowiedni wiek ( motocykl – 16 lat, samochód – 18 lat), następnie powinna przejść specjalistyczny kurs w autoryzowanej szkole jazdy. Po zakończeniu tego kursu, szkoła zazwyczaj organizuje wstępny kurs teoretyczny, który sprawdza umiejętności ucznia.

 

Jeśli ten go zda i doskonale radzi sobie z zajęciami praktycznymi polegającymi na prowadzeniu pojazdu, może przystąpić do egzaminu państwowego w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego. Tam zdaje część teoretyczną i praktyczną. Jeśli uzyska w obydwu częściach pozytywny wynik oznacza to, że zdał i zakończył kurs na prawo jazdy i może ubiegać się o wydanie takiego dokumentu.Dodaj nowy komentarz do artykułu Kto może starać się o prawo jazdy
Nick: